Recunoaștere la Gala Oameni pentru Oameni

Vodafone România a obținut, prin intermediul  Fundației Vodafone, două premii foarte importante la Gala Oameni pentru OameniPremiul de excelență, pentru sprijinul constant al comunității, și premiul pentru Cea mai de impact intervenție a unei companii în comunitate  prin sponsorizare, pentru programul O șansă pentru viațăderulat în parteneriat cu Asociația REACT.

Mulțumim partenerilor,voluntarilor și tuturor celor care au făcut posibile proietele Fundației!

Gala Oameni pentru Oameni este organizată în parteneriat de către Camera de Comerț Americană în România și Asociația pentru Relații Comunitare în cadrul programului comun de promovare a responsabilității sociale corporative.

Mai multe fotografii de la eveniment pot fi văzute pe  pagina oficială de Facebook a evenimentului.

Fundatia Vodafone Romania premii gala Oameni pentru Oameni